TS гидравлик хирургия өстәле күкрәк һәм корсак куышлыгы хирургиясе, ЛОР, акушерлык һәм гинекология, урология һәм ортопедия һ.б. өчен яраклы.
Гадәти кул белән идарә ителә торган операция өстәленнән аермалы буларак, без арка һәм аяк пластиналарын көйләү өчен гидравлик күтәрү системасы һәм газ пружинасы кулланабыз. Көйләү процессын тыныч һәм уңайлы итәбез.
Y формасындагы нигез гидравлик операция өстәленең югарырак тотрыклылыгын һәм буш урын булуын тәэмин итү өчен кулланыла, шуңа күрә медицина персоналы пациентка нуль ераклыкта якынлаша ала.
Зур тәгәрмәчләрнең конструкциясе аны хәрәкәт вакытында тибрәнүдән һәм декомпрессиядән саклый.
1. Алдынгы хәтер күбеге
Гидравлик хирургия өстәленең өслек материалы ялкынга чыдам һәм антистатик. Калыпланган полиуретан (PU) матрасны чистарту җиңел һәм ул озак хезмәт итә.
2. Бөер күпере урнаштырылган.
Тиешле тишеккә тоткычны кертегез, тоткычны әйләндерегез һәм бил күперен тиешле урынга күтәрегез яки төшерегез, аннары тоткычны тартып чыгарыгыз. TS гидравлик эш өстәле өчен бил күперенең биеклеге 100 мм дан артык.
3. ИмпортланганHидральSсистема
Америкадан импортланган гидравлик система кул белән идарә итү өстәленең хәрәкәтен тотрыклы һәм тиз итә.
4. АпочмаклыAкөйләүләрwитхGas Sпринглар
TS гидравлик операция өстәленең арткы пластинасы һәм аяк пластинасы тоташулары газ пружиналы цилиндр терәк конструкцияләре белән җиһазландырылган, алар төрле көйләүләрне йомшак, тавышсыз һәм тибрәнүсез итә, шул ук вакытта буын структурасын нәтиҗәле саклый һәм пациентның егылуын булдырмый.
5. Ларгер кастер дизайны
Механик гидравлик операция өстәленең нигезе зур тәгәрмәчләр белән эшләнгән (диаметры≥100 мм), ул хәрәкәтләнергә сыгылмалы. Тормозлаганда тәгәрмәчләр күтәрелә, каток нигезе җир белән нык бәйләнештә, һәм тотрыклылыгы яхшы.
Pпараметрлар
| Модель әйбере | TS гидравлик операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2050 мм * 500 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 890 мм / 690 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 60°/60° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 75°/ 15° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 20°/ 20° |
| Бөер күпере биеклеге | ≥110 мм |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Sстандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Җилкәгә таяну | 1 пар |
| 5 | Тез таягы | 1 пар |
| 6 | Беркетү кыскычы | 1 комплект |
| 7 | Матрас | 1 комплект |
| 8 | Кузов каешы | 1 комплект |