TS-1 механик операция өстәле югары механик ныклыкка, коррозиягә чыдамлыкка һәм җиңел чистартуга ия булган дат басмас корычтан эшләнгән.
Гидравлик җайланма ярдәмендә карават өслегенең биеклеген көйләгез, һәм башка ярдәмче кораллар белән арткы аяк пластинасының почмагын көйләгез.
Гидравлик операция өстәленең Т-формасындагы нигезе тотрыклы һәм озак вакыт эшләгән табибларга аяк өчен җитәрлек урын бирә ала.
Төрле кулланучы ихтыяҗлары булган кешеләр өчен яраклы ике төрле сайлау мөмкинлеге бар: интеграль аяклы пластина һәм бүленгән аяклы пластина.
1.Т нигезе
Кул белән идарә ителә торган операция өстәленең эргономик Т-формасындагы нигезе яхшы тотрыклылыкка һәм сыгылмалы хәрәкәткә ия генә түгел, ә табибларга озак вакытлы эш вакытында арыганлыкны киметү өчен җитәрлек аяк киңлеге дә бирә.
2.Бөер күпере урнаштырылган
Бил күпере 110 мм га күтәрелә ала, бу табибларга бөергә операция ясау өчен уңайлы.
3. Төрле аксессуарлар
Стандарт аксессуарларга төрле операцияләрне җиңеләйтү өчен җилкә терәге, җилкә терәге, тән терәге, наркоз экраны һәм аяк терәге керә.
4. Гидравлик күтәрү системасы
Ул гидравлик рәвештә эшли, механик операция өстәле өслегенең биеклеге аяк педале белән көйләнә. Ул шома һәм тыныч эшли. Электр сүнгән булса да, ул гадәти эшли ала. Тотрыксыз электр энергиясе булган урыннар өчен гидравлик операция өстәлләрен сайларга мөмкин.
5.Интеграль аяк пластинасы яки икегә бүленгән аяк пластинасы
Аяк өчен гомуми пластинаның гади варианты бар, бәясе отышлы. Шулай ук аяк өчен икегә бүленгән пластина да бар, аны өскә һәм аска көйләргә, һәм төрле аяк-кул операцияләрен җиңеләйтү өчен тышка киңәйтергә мөмкин.
Pпараметрлар
| Модель әйбере | TS-1 механик операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 1980 мм * 500 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 950 мм / 750 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 45°/ 90° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 75°/ 30° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 20°/ 20° |
| Бөер күпере биеклеге | ≥110 мм |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Sстандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Җилкәгә таяну | 1 пар |
| 5 | Тез таягы | 1 пар |
| 6 | Беркетү кыскычы | 1 комплект |
| 7 | Матрас | 1 комплект |