TF гидравлик гинекология операция өстәле, корпус, багана һәм нигез барысы да дат басмас корычтан эшләнгән, югары механик ныклыкка, коррозиягә чыдамлыкка ия, чистарту һәм дезинфекцияләү өчен уңайлы.
Бу гидравлик гинекология операция өстәле стандарт рәвештә җилкә таянычы, җилкә каешы, тоткыч, аяк таянычы һәм педальләр, сөзгечле тузан савыты һәм өстәмә гинекологик тикшерү лампасы белән җиһазландырылган.
Гидравлик гинекология операция өстәленең биеклеген педальләр ярдәмендә, ә караватның авышлыгын тоткычны селкетеп көйләргә мөмкин.
Тормоз басылганда, катокның аскы өлешендәге ныгытылган нигез төшерелә, бу җир белән контакт мәйданын арттыра һәм катокның тотрыклылыгын тәэмин итә.
Ул гинекологиядә, акушерлыкта, урологиядә һәм аноректаль хирургиядә киң кулланыла.
1. Дат басмас корыч материал
Гидравлик гинекология операция өстәленең төп корпусы, ян рельслары, күтәрү колонкасы һәм нигезе югары сыйфатлы 304 дат басмас корычтан эшләнгән, югары механик ныклыкка, коррозиягә чыдамлыкка һәм җиңел чистартуга ия.
2. Киң өстәл өслеге
Гидравлик гинекология операция өстәле өслегенең киңлеге 600 мм га кадәр җитә ала, бу билгеле бер гәүдә төрендәге кешеләр өчен бик уңайлы һәм уңайлыкларны яхшырта.
3. Күп функцияле аксессуарлар
Стандарт җилкә терәткеченнән тыш, җилкә каешлары, тоткычлар, аяк терәткечләре, аяк педальләре, су савыты, гинекологик тикшерү лампасы да өстәмә рәвештә тәкъдим ителә.
4. Уникаль хәрәкәтсез аяк
Уникаль операция өстәленә беркетелгән аяк җир белән контакт мәйданын арттыра һәм гидравлик гинекологиянең тотрыклылыгын тәэмин итә.
Параметрлар
| Модель әйбере | TF гидравлик гинекология операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 1800 мм * 600 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 70°/ 11° |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Матрас | Җитешсез матрас |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 173 кг |
| Гарантия | 1 ел |
SстандартАксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Кул терәге | 1 пар |
| 2 | Тотучы | 1 пар |
| 3 | Аяк өчен пластина | 1 кисәк |
| 4 | Матрас | 1 комплект |
| 5 | Чүп-чар бассейны | 1 кисәк |
| 6 | Беркетү кыскычы | 1 пар |
| 7 | Тез таягы | 1 пар |
| 8 | Педаль | 1 пар |