Бу электрогидравлик операция өстәле 5 өлешкә бүленә: баш өлеше, арка өлеше, янбаш өлеше, ике аерыла торган аяк өлеше.
Югары яктылык үткәрүчән җепсел материал һәм 340 мм горизонталь тайпылыш рентген сканерлавы вакытында "сукыр нокта" булмавын тәэмин итә.
Бу электрогидравлик операция өстәле проблемасыз эшләүне тәэмин итү өчен икеләтә идарә итү системасы белән җиһазландырылган.
Ул күп функцияле баш рамкасы һәм ортопедик тарту рамкасы белән җиһазландырылырга мөмкин.
Бер төймә белән башлангыч горизонталь торышны торгыза ала. Бер төймә белән бөкләү һәм кире бөкләү, электр аяк тактасы функциясе күп вакытны янга калдыра.
Ул төрле хирургия операцияләре өчен яраклы, мәсәлән, корсак хирургиясе, акушерлык, гинекология, ЛОР, урология, аноректаль һәм ортопедия һ.б.
1.Озынрак һәм киңрәк өстәл өслеге
Электрогидравлик операция өстәле өслегенең озынлыгы 2180 мм га, ә киңлеге 550 мм га җитә ала, бу кайбер махсус төркемнәрнең ихтыяҗларына туры килә һәм пациентның уңайлылыгын арттыра ала.
2. Икеләтә контроль системасы
Электрогидравлик операция өстәле проблемасыз эшләүне тәэмин итү өчен төп идарә итү/ярдәмче контроллер икеләтә система белән җиһазландырылган.
3. Бөгегез һәм кабат бөгегез һәм бер төймә белән яңадан башлагыз
Бер төймә белән яңадан башлау функциясе, башлангыч горизонталь торышны, бер төймә белән бөгелүне һәм кире бөгелүне торгыза ала
4. Өстәмә рәвештә электр көйләнгән аяк пластинасы
Аяк пластинасының тоташтырыла торган модульле дизайны аяк пластинасын электр белән көйли ала, бу позицияне көйләү вакытын шактый экономияли.
5. Кертелгән кабат зарядланучы батарея
TDY-Y-2 электр-гидравлик операция өстәле югары җитештерүчәнлекле кабат зарядлана торган батарея белән җиһазландырылган, ул 50 операциягә җитәрлек. Шул ук вакытта, ул максималь куркынычсызлыкны тәэмин итү өчен электр энергиясе белән тәэмин итү өчен AC электр чыганагына ия.
Pпараметрлар
| МодельӘйбер | TDY-Y-2 электрогидравлик операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2160 мм * 550 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 1100 мм / 690 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 18° 45° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 85°/ 40° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 18°/ 18° |
| Бөер күпере биеклеге | 100 мм |
| Горизонталь тайпылыш | 340 мм |
| Нуль позиция | Бер төймә, стандарт |
| Бөгелү/Рефлекс | Комбинацияләнгән операция |
| Рентген тактасы | Өстәмә |
| Идарә итү панеле | Стандарт |
| Ашыгыч туктату төймәсе | Стандарт |
| Электромотор системасы | Тайваньнан Чаогер |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Aкирәк-яраклар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Иңбаш терәге | 1 пар |
| 5 | Аяк терәге | 1 пар |
| 6 | Бөер күпере тоткасы | 1 кисәк |
| 7 | Матрас | 1 комплект |
| 8 | Беркетү кыскычы | 8 кисәк |
| 9 | Озын фиксацияләүче кыскыч | 1 пар |
| 10 | Дистанцион идарә итү | 1 кисәк |
| 11 | Электр линиясе | 1 кисәк |
| 12 | Гидравлик май | 1 май банкасы |