TDY-Y-1 электр гидравлик операция өстәле традицион электр этү таякчасы трансмиссия технологиясен алыштыра торган электр импортланган гидравлик трансмиссия структурасын куллана.
Позицияне көйләү төгәлрәк, хәрәкәт тизлеге бердәмрәк һәм тотрыклырак, ә эш нәтиҗәлелеге ышанычлы һәм чыдам.
Y-формасындагы нигез тотрыклылыкны һәм аяклар өчен җитәрлек урынны тәэмин итә.
Тәрҗемә функциясе һәм үтә күренмәле карават тактасы, С-формасындагы култыкса белән җиһазландырылган, бөтен тәнне рентген сканерлавын башкара ала.
Кул пульты белән идарә итүнең икеләтә системасы, кул пультыннан тыш, авария хәлендә контроль системасы белән җиһазландырылган. Бер төймә белән башкарыла торган яңадан башлау функциясе табибның эш нәтиҗәлелеген тәэмин итә.
Бу электрогидравлик интеграцияләнгән операция өстәле төрле хирургия өчен яраклы, мәсәлән, корсак хирургиясе, акушерлык, гинекология, ЛОР, урология, аноректаль һәм ортопедия һ.б.
1.Икеләтә контроль системасы
TDY-Y-1 электр-гидравлик операция өстәле икеләтә идарә итү ысулына ия, берсе - бер төймәле автоматик дәрәҗәдәге яңадан башлау функциясе белән чыбыклы контроллер. Икенчесе - колонналы авария контроле системасы. Бер үк функцияле ике бәйсез операция системасы җыелмасы чыбыклы контроллер эшләмәгән очракта авария контроле системасының ышанычлы эшләвен тәэмин итә, операция өстәлен куркынычсыз куллануны тәэмин итә.
2. Рентген сканерлау өчен мөмкин
Электр-гидравлик операция өстәленең өстәл өслеге рентген нурларын үткәрә ала, һәм өстәлнең аскы ягына рентген пленка тартмаларын ташу өчен юнәлеш бирүче рельс урнаштырылган.
3. C-кул белән туры килә
Электр горизонталь хәрәкәт хәрәкәте 340 мм тәшкил итә, бу С-кул өчен төгәл һәм уңайлы позицияләү урыны бирә, һәм пациентны хәрәкәтләндермичә бөтен тән рентгенын ясый ала.
4. Зарядкаланучы аккумуляторлар
TDY-Y-1 электр-гидравлик хирургия операция өстәле югары җитештерүчәнлекле кабат зарядлана торган батареялар белән җиһазландырылган, алар ≥50 операция ихтыяҗларын канәгатьләндерә ала, бу аның тышкы электр белән тәэмин итүдән башка эшләвен тәэмин итә. Кабат зарядлана торган батареяга хезмәт күрсәтү кирәк түгел һәм ул озак вакыт кулланылырга мөмкин. Шул ук вакытта, максималь куркынычсызлыкны тәэмин итү өчен электр энергиясе белән тәэмин итү өчен AC энергиясе кулланылырга мөмкин.
5.Oяңа төймәResetFмайлау
Яңа бер төймәле яңадан башлау функциясе катлаулы операцияләрне гадиләштерә
Параметрлар
| Модель әйбере | TDY-Y-1 Электр-гидравлик операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 1960 мм * 500 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 1090 мм / 690 мм |
| Башлык пластинасы (Өскә / Аска / Сыгылмалы) | 60°/ 85°/0° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 85°/ 40° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 18°/ 18° |
| Бөер күпере биеклеге | 100 мм |
| Горизонталь тайпылыш | 340 мм |
| Нуль позиция | Бер төймә, стандарт |
| Бөгелү/Рефлекс | Комбинацияләнгән операция |
| Рентген тактасы | Өстәмә |
| Идарә итү панеле | ихтыярый |
| Ашыгыч туктату төймәсе | Өстәмә |
| Электромотор системасы | Тайваньнан Чаогер |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 250 кг / 300 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Sстандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Иңбаш терәге | 1 пар |
| 5 | Аяк терәге | 1 пар |
| 6 | Аяк табаны | 1 пар |
| 7 | Бөер күпере тоткасы | 1 кисәк |
| 8 | Матрас | 1 комплект |
| 9 | Беркетү кыскычы | 8 кисәк |
| 10 | Дистанцион идарә итү | 1 кисәк |
| 11 | Электр линиясе | 1 кисәк |
| 12 | Гидравлик май | 1 май банкасы |