Барлык тышлык та 304 дат басмас корычтан эшләнгән, чистарту һәм дезинфекцияләү җиңел.
Югары яктылык үткәрүчән җепсел материал рентген нурлары куллану өчен яраклы.
Киңәйтелгән матрас дизайны пациентларга операция өстәлендә уңайлырак ятарга мөмкинлек бирә.
TDY-G-1 электрогидравлик операция өстәле Тайваньнан алдынгы гидравлик идарә итү системасын, ышанычлы электромагнит клапаннарны һәм май насосларын куллана, тыныч һәм тотрыклы эшләүне тәэмин итә.
1.Uультра-түбәнPпозиция
2. Ике тоташтыргыч баш пластинасы
3.Bгаеп- бөердәBкыр
4. Кертелгән кабат зарядланучы батарея
5. Механик тормозлар
| Модель әйбере | TDY-G-1 Электр-Гидравлик OR өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2080 мм * 550 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 820 мм / 520 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 45°/ 90° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 80°/ 20° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 15°/ 15° |
| Бөер күпере биеклеге | 110 мм |
| Электромотор системасы | Тайваньнан Чаогер |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Sстандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Иңбаш терәге | 1 пар |
| 5 | Аяк терәге | 1 пар |
| 6 | Аяк терәге | 1 пар |
| 7 | Бөер күпере тоткасы | 1 кисәк |
| 8 | Озын фиксацияләүче кыскыч | 1 пар |
| 9 | Беркетү кыскычы | 8 кисәк |
| 10 | Кул пульты | 1 кисәк |
| 11 | Электр линиясе | 1 кисәк |
| 12 | Педаль | 1 пар |