TDY-1 электр операция өстәле электр этәргечле таяклы мотор системасын куллана, бу аның эш вакытында төрле торыш көйләүләрен тәмамлау мөмкинлеген тәэмин итә, шул исәптән өстәлне күтәрү, алга һәм артка авыштыру, сулга һәм уңга авыштыру, арткы пластинаны бөкләү һәм күчерү.
Бу күп функцияле электр операция өстәле төрле хирургия операцияләре өчен яраклы, мәсәлән, корсак хирургиясе, акушерлык, гинекология, ЛОР, урология, аноректаль һәм ортопедия һ.б.
1. Рентген сканерлауда бар
PFCC өстәл өслеген операцияләр вакытында рентген сканерлау өчен кулланырга мөмкин. TDY-1 электр операция өстәлен 300 мм дан артыкка күчерергә мөмкин, бу операция вакытында С-кул өчен яхшы перспектива өлкәсен тәэмин итә, һәм рентген пленка тартмалары белән кулланырга мөмкин.
2. Өстәмә икеләтә контроль системасы
Кул контроллеры һәм өстәмә панель контрольләре операция вакытында икеләтә яклау тәкъдим итә.
3. Кертелгән кабат зарядланучы батарея
TDY-1 электр операция өстәле югары җитештерүчәнлекле кабат зарядлана торган батарея белән җиһазландырылган, ул 50 операциягә җитәрлек. Шул ук вакытта, ул максималь куркынычсызлыкны тәэмин итү өчен электр энергиясе белән тәэмин итү өчен AC электр чыганагына ия.
4. Бөер күпере урнаштырылган
Бел эченә урнаштырылган күпер, табибларга үт һәм бөер операцияләре ясау өчен уңайлы
Параметрлар
| Модель әйбере | TDY-1 электр операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2070 мм * 550 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 1000 мм / 700 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 45°/ 90° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 75°/ 20° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 15°/ 15° |
| Бөер күпере биеклеге | ≥110 мм |
| Горизонталь тайпылыш | 300 мм |
| Бөгелү/Рефлекс | Комбинацияләнгән операция |
| Рентген тактасы | Өстәмә |
| Идарә итү панеле | Стандарт |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Стандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Иңбаш терәге | 1 пар |
| 5 | Аяк терәге | 1 пар |
| 6 | Аяк терәге | 1 пар |
| 6 | Бөер күпере тоткасы | 1 кисәк |
| 7 | Матрас | 1 комплект |
| 8 | Беркетү кыскычы | 8 кисәк |
| 9 | Озын фиксацияләүче кыскыч | 1 пар |
| 10 | Кул пульты | 1 кисәк |
| 11 | Электр линиясе | 1 кисәк |