1.Бик түбән позиция
Офтальмология операция өстәленең минималь биеклеген 500 мм га кадәр көйләргә мөмкин. Танылган электромагнит җайланма системасы тотрыклы, ышанычлы һәм эш вакытында тавышсыз. Ул офтальмология һәм ЛОР хирургиясе өчен иң яхшы сайлау.
2.Алынмалы баш пластинасы
Алынмалы баш пластинасын механик җиһазлар белән җиңел идарә итәргә мөмкин.
Баш мендәренең уртасындагы эчкә баткан конструкция эргономик таләпләргә туры килә.
3. Киң өслек
Өслек киңлеге 550 мм га җитә ала, бу пациентка аның өстендә уңайлырак ятарга мөмкинлек бирә
4. Гибкий аяк күчергече
Арткы пластина һәм аяк пластинасының почмагын аяк күчергече аша көйләргә мөмкин, бу табибка офтальмология операциясе вакытында пациентның торышын иң идеаль позициягә көйләү өчен уңайлы.
5. Чәчәк тәрәзәле тормоз
Механик педаль тормозлары тизрәк, уңайлы, куркынычсыз һәм ышанычлы.
6. Өстәмә табиб креслосы
Табиб креслосы култыксаларны, аркалыкларны һәм утыргыч биеклеген көйли ала.
Параметрлар
| Модель әйбере | TDG-2 электр офтальмологик операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2080 мм * 550 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 700 мм / 500 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 45°/ 90° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 45°/ 20° |
| Аяк өчен пластина (өскә һәм аска) | 45°/ 20° |
| Горизонталь тайпылыш | 300 мм |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Стандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Инфузия таягы | 1 комплект |
| 2 | Кул тактасы | 1 пар |
| 3 | Инструментлар өчен тәлинкә | 1 комплект |
| 4 | Беркетү кыскычы | 1 комплект |
| 5 | Матрас | 1 комплект |
| 6 | Аяк алмаштыргыч | 1 комплект |