TDG-1 электр операция өстәленең биш төп хәрәкәт төркеме бар: электр белән көйләнә торган карават өслегенең күтәрелүе, алга һәм артка авышлыгы, сулга һәм уңга авышлыгы, арткы пластинаның күтәрелүе һәм тормоз.
Бу электр җайланмасының матур тышкы кыяфәте, корпусы, нигезе, күтәрү колонкасы һәм ян рейкалары - барысы да югары сыйфатлы дат басмас корычтан эшләнгән, югары сыйфатлы эшкәртүгә, коррозиягә чыдамлыкка һәм югары механик ныклыкка ия.
Бер төймә белән идарә итү ярдәмендә электр операция өстәленең төрле позицияләрен акыллы рәвештә көйли. Ул LINAK электр приводын куллана, ул тавышсыз, төгәл һәм түбән хезмәт күрсәтү чыгымнары белән эшли. Зур тәгәрмәч конструкциясе, тыныч һәм сейсмик декомпрессиягә каршы.
Бу электр операция өстәле төрле хирургия операцияләре өчен яраклы, мәсәлән, корсак хирургиясе, акушерлык, гинекология, ЛОР, урология, анорексия һәм ортопедия һ.б.
1.AпочмаклыAкөйләүләрwитхGas Sпринглар
TDG-1 электр операция өстәленең арткы пластинасы һәм аяк пластинасы тоташтыргычлары газ пружиналы цилиндр терәк конструкцияләре белән җиһазландырылган, алар төрле көйләүләрне йомшак, тавышсыз һәм тибрәнүсез итә, шул ук вакытта буын структурасын нәтиҗәле саклый һәм пациентның егылуын булдырмый.
2.LINAK электр сызыклы актуаторы
Электр этүче таяк куллану медицина персоналының операция өстәленең торышын кул белән контрольдә тотуын бетерә. Дистанцион идарә итү пультын гына тотарга кирәк, бу җиңел һәм хезмәтне экономияли. Гидравлик операция өстәлен сатудан соңгы хезмәт күрсәтү белән чагыштырганда, электр операция өстәле сатудан соңгы хезмәт күрсәтү чыгымнарын да шактый киметә. Көйләү процессында электр этүче таякны төгәлрәк урнаштырырга мөмкин, һәм көйләү процессы бик тыныч.
3. Y тибындагы нигез
Карават нигезе Y-формасындагы дизайнны куллана, ул эргономик дизайнга туры китереп кенә калмый, электр операция өстәленең тотрыклылыгын арттыра, шулай ук медицина персоналы өчен күбрәк буш аяк урыны бирә, медицина персоналына пациентка якынрак килергә мөмкинлек бирә.
4. Күп функцияле аксессуарлар
Гомуми наркоз астындагы пациентларның операция вакытында егылып төшмәвен тәэмин итү өчен җилкә каешлары, беләзек каешлары, аяк каешлары һәм тән каешлары белән җиһазландырылган. Аяк пластинкалары, култыксалар, тән терәкләре һәм аяк терәкләре барысы да операциянең уңайлылыгын һәм операция вакытында тән сыеклыкларының нормаль әйләнешен тәэмин итү өчен хәтер күбекле ястыкчалар белән җиһазландырылган.
5. Ларгер кастер дизайны
Механик электр операция өстәленең нигезе зур тәгәрмәчләр белән эшләнгән (диаметры≥100 мм), ул хәрәкәтләнергә сыгылмалы. Тормозлаганда тәгәрмәчләр күтәрелә, карават нигезе ныклы бәйләнештә булаҗир, һәм тотрыклылык яхшы.
6. Кертелгән батарея
Электр энергиясе өзелгән очракта, урнаштырылган батарея 50 операцияне тәэмин итә ала.
Pпараметрлар
| МодельӘйбер | TDG-1 электр операция өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 2050 мм * 500 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 890 мм / 690 мм |
| Баш пластинасы (өскә һәм аска) | 60°/ 60° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 90°/ 17° |
| Аяк өчен пластина (өскә / аска / тышка) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Кире Тренделенбург | 25°/ 11° |
| Янга авыштыру (сулга һәм уңга) | 20°/ 20° |
| Бөер күпере биеклеге | ≥110 мм |
| Бөгелү/Рефлекс | Комбинацияләнгән операция |
| Идарә итү панеле | Өстәмә |
| Электромотор системасы | Линак |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Хәтер матрасы |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
Sстандарт аксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Анестезия экраны | 1 кисәк |
| 2 | Гәүдә ярдәме | 1 пар |
| 3 | Кул терәге | 1 пар |
| 4 | Аяк терәге | 1 пар |
| 5 | Бөер күпере тоткасы | 1 кисәк |
| 6 | Матрас | 1 комплект |
| 7 | Кул пульты | 1 кисәк |
| 8 | Электр линиясе | 1 кисәк |