LEDD500700C+M икеләтә гөмбәзле LED операция бүлмәсе яктырткычына карый.
Укыту максатларында урнаштырылган камера системасы һәм тышкы эленеп торучы монитор кулланылырга мөмкин. Ул операцияләрне күзәтү һәм яздыру мөмкинлеген бирә.
■ корсак куышлыгы/гомуми хирургия
■ гинекология
■ йөрәк/кан тамырлары/күкрәк куышлыгы хирургиясе
■ нейрохирургия
■ ортопедия
■ травматология / ашыгыч ярдәм ярдәме
■ урология / TURP
■ ент/ Офтальмология
■ эндоскопия Ангиография
1. Камера системасы
Камера урнаштырылган, аны башка култыкса белән эләктерергә кирәк түгел.
2. Бу операция бүлмәсе яктырткычы рәсемнәрне тиз һәм югары сыйфатлы итеп төшерә һәм бирә. 10 тапкыр оптик зум ярдәмендә рәсемнәрне һәр яктан карарга мөмкин.
3. Бу операция бүлмәсе яктырткычы шулай ук операцияне яздырып ала ала. Аны укыту һәм өйрәнү максатларында кулланырга мөмкин.
Монитор системасы
1. Операцияне трансляцияләү аша, LEDD500700C+M операция бүлмәсе яктылыгы клиника хезмәткәрләренә стериль кырны бозмыйча сезнең алгарышыгызны күзәтеп барырга мөмкинлек бирә.
2. Операция бүлмәсендә урнаштырылган камера һәм монитор белән яктыртылган яктырткыч хирургик башның өске күренешен тәэмин итә, шуңа күрә сезнең хирургик командагыз бөтен дөнья буенча хирургик процедуралар белән уртаклаша ала.
Параметрs:
| Камера | |
| Чишелеш | 210 мегапиксель 1920(H)X 1080(V) |
| Аралашу режимы | RS232 |
| Элемтә протоколлары | HITACHI / SONY VISCA |
| Тоташтыргыч | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) туры килүчәнлеге 110/LVDS 30P |
| Сенсор төре | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Сканерлау режимы | Прогрессив сканерлау |
| Көн һәм төн системасы | Төсле/кара һәм ак/автоматик |
| Минималь яктырту | төс: 0.1 Люкс, кара һәм ак: 0.01 Люкс |
| Синхронлаштыру режимы | үзара синхронлаштыру |
| Видео чыгышы | санлы сигнал |
| SNR | ≥50dB (AGC сүндерелгән) |
| Линза | |
| IRCUT | IRCUT икеләтә фильтрлы автоматик алыштыру |
| Оптик линзалар | 10X f=5мм~50мм |
| кыр почмагы | Биеклеге: 51.8° (Көнбатыш) ~5.86° (Тынлык) Түбәнлеге: 39.1° (Көнбатыш) ~4.4° (Тынлык) |
| Функция | |
| экспозиция режимы | A/M |
| ак баланс | Автоматик |
| Фокус режимы | A/M |
| контрольне көчкә алу | A/M |
| Рәсем эффекты | Автоматик/төсле/кара һәм ак/негатив |
| көзгеләү функциясе | Терәк (горизонталь көзге + вертикаль көзге) |
| рәсемнәрнең күчерелмәләре | Ярдәм |
| Киң Динамик | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| электрон капкач | 1/30с~1/10,000 |
| контраст нисбәте | Көйләнә торган |
| туендыру | Көйләнә торган |
| Томанга каршы функция | Ярдәм |
| Маргиналь | Ярдәм |
| Гомуми спецификация | |
| Үлчәмнәр | 38.6 (К)* 41(Биеклек)* 64.6(Уз)мм |
| Эш температурасы/дымлылыгы | ﹣10℃~50℃,10% RH~60% RH |
| Саклау температурасы/дымлылыгы | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| электр белән тәэмин итү | DC 12V±10% |
| энергия куллану | 3,5 Вт МАКСИМАЛЬ |
| Нетто авырлыгы | 110 г |
Монитор
| Төп параметр | |
| Экран зурлыгы | 21,5' |
| Арткы яктырту режимы | LED |
| Күрсәтү мәйданы | 475.2 мм (киңлек) × 267.3 мм (биеклек) |
| Аспект нисбәте | 16:9 |
| Максималь чишелеш | 1920×1080 |
| Төсне күрсәтү | 16,7 миллион |
| Пиксель аралыгы | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Яктылык | 300cd/㎡ |
| Рәсем контрасты | 1500:1 |
| Карау почмагы | 850/850/750/650 |
| Җавап бирү вакыты | 8MS |
| Кыр ешлыгы | 50Гц,60Гц,70Гц |
| Керү һәм чыгару | |
| SDI IN | 1 |
| SDI ЧЫГЫШЫ | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV ЧЫГЫШЫ | 1 |
| S-ВЕДИО | 1 |
| VGA керү | 1 |
| HDMI керү | 1 |
| YPbPr/YCbCr кертү | 3(3×BNC) |
| RS232 керүе (ихтыярый) | 1 |
| Аудио керү | 1 |
| Аудио чыгышы | 1 |
| Төс системасы | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Тел | Кытай/Инглиз/Француз/Алман/Итальян/Испан/ |
| Электр белән тәэмин итү | |
| Көч | ДК 12В,50/60Гц |
| Pmax | 35W-55W |
| Көтү режимындагы көч | 5W |