FD-G-2 күп функцияле акушерлык өстәле акушерлык бала тудыру, гинекология тикшерүе һәм операцияләр өчен киң кулланыла.
Электр белән тәэмин итү өстәленең корпусы, багана һәм нигезе 304 дат басмас корычтан эшләнгән, ул коррозиягә чыдам һәм чистарту җиңел.
Аяк пластиналары аерыла торган, бу операциядән соң савыгуга ярдәм итә.
Ике контроль системасы, кул пультыннан гына түгел, ә аяк күчергече аша да.
Тулы аксессуарлар, аяк өчен терәк версиясе белән стандарт, педальләр, фильтрлы тузан савыты һәм өстәмә гинекологик тикшерү лампасы.
U-формасындагы нигез операция өстәленең тотрыклылыгына гына түгел, ә табибның арыганлыгын киметү өчен аяклар өчен җитәрлек урын бирә.
1.Икеләтә контроль системасы
Кул контроллеры һәм аяк күчергече эшнең куркынычсызлыгын тәэмин итү һәм төрле позицияләрне гамәлгә ашыру өчен икенчел контроль башкара.
2. Алынып алына торган аяк пластинасы
Электр белән тәэмин итү өстәленең алынмалы аяк пластинасы операциядән соң ял итүне җиңеләйтә һәм операциядән соңгы авыртуны киметә
3.304 дат басмас корыч
Гинекология операция өстәленең барлык тышлыгы югары сыйфатлы 304 дат басмас корычтан эшләнгән. Ныклы, чистарту һәм дезинфекцияләү җиңел.
4.U формасындагы нигез
Гинекология акушерлык өстәленең U-формасындагы нигезе нигез белән җир арасындагы контакт мәйданын арттырып һәм аны тотрыклырак итеп кенә калмый, ә медицина персоналының эше өчен аяклар өчен җитәрлек урын бирә, арыганлыкны киметә.
5. Күп функцияле аксессуарлар
Стандарт җилкә терәткеченнән тыш, җилкә каешлары, тоткычлар, аяк терәткечләре, аяк педальләре, су савыты, гинекологик тикшерү лампасы да өстәмә рәвештә тәкъдим ителә.
Pпараметрлар:
| МодельӘйбер | FD-G-2 Электр белән китерү өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 1880 мм * 600 мм |
| Биеклек (өскә һәм аска) | 940 мм / 680 мм |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 45 °10° |
| Утыргыч тактасы (өскә һәм аска) | 20° 9° |
| Аяк пластинасы тышка | 90° |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Батарея | Әйе |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Матрас | Җитешсез матрас |
| Төп материал | 304 дат басмас корыч |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 200 кг |
| Гарантия | 1 ел |
SстандартАксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Кул терәге | 1 пар |
| 2 | Тотучы | 1 пар |
| 3 | Аяк өчен пластина | 1 кисәк |
| 4 | Матрас | 1 комплект |
| 5 | Чүп-чар бассейны | 1 кисәк |
| 6 | Беркетү кыскычы | 1 пар |
| 7 | Тез таягы | 1 пар |
| 8 | Педаль | 1 пар |
| 9 | Кул пульты | 1 кисәк |
| 10 | Аяк алмаштыргыч | 1 кисәк |