FD-G-1 электр гинекологик тикшерү өстәле югары ныклыктагы материаллардан файдалана һәм коррозиягә чыдам, бу хастаханәне көндәлек чистарту һәм дезинфекцияләү өчен уңайлы.
Тикшерү өстәле өслегенең биеклеген, арткы тактаның һәм аяк тактасының почмагын аяк күчергече аша көйләргә мөмкин.
Аксессуарлар тулысынча әзер, һәм стандарт комплектациядә җилкә терәткечләре, җилкә баулары, беләзек баулары, тоткычлар, аяк терәткечләре һәм сөзгечләре булган тузан савытлары бар.
Гинекология тикшерү өстәленең нигезе U-формасындагы структураны куллана, ул табибның көндәлек эше өчен аяк һәм аяк хәрәкәте өчен киңлек бирә.
Бу медицина гинекологик тикшерү операциясе караваты, гинекологик тикшерүләр өчен генә түгел, ә ир-ат урологиясе өчен дә яраклы.
1.Тегешсез күбекле матрас
Электр гинекологик тикшерү өстәленең калыпка салу матрасында пациент өчен уңайлыкларны сизелерлек яхшырта торган иң яңа тыгыз күбекләнү технологиясе кулланыла.
2.Коррозиягә чыдам материал
Электр гинекология тикшерү өстәленең барлык тышлыгы да коррозиягә чыдам, чистарту һәм дезинфекцияләү җиңел булган югары сыйфатлы материаллардан эшләнгән.
3. Аяк күчергече
Аяк күчергече белән җиһазландырылган, акушерлык тикшерү өстәленең төрле хәрәкәтләрен сыгылмалы рәвештә контрольдә тота.
4.Күп функцияле аксессуарлар
Стандарт җилкә терәткеченнән тыш, җилкә каешлары, тоткычлар, аяк терәткечләре, аяк педальләре, сусаклагыч, гинекологик тикшерү лампасы яки табиб креслосы да өстәмә рәвештә тәкъдим ителә.
Параметрлар
| МодельӘйбер | FD-G-1 Электр гинекологик тикшерү өстәле |
| Озынлык һәм киңлек | 1800 мм * 550 мм |
| Биеклек (Өскә һәм аска) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Кире Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Арткы тәлинкә (өскә һәм аска) | 60°/10° |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Көчәнеш | 220В/110В |
| Ешлык | 50Гц / 60Гц |
| Көч сыйдырышлыгы | 1,0 кВт |
| Батарея | Әйе |
| Матрас | Җитешсез матрас |
| Төп материал | ABS |
| Максималь йөк сыйдырышлыгы | 150 кг |
| Гарантия | 1 ел |
SстандартАксессуарлар
| Юк | Исем | Күләмнәр |
| 1 | Кул терәге | 1 пар |
| 2 | Аяк өчен пластина | 1 комплект |
| 3 | Матрас | 1 комплект |
| 4 | Тотучы | 1 пар |
| 5 | Аяк алмаштыргыч | 1 комплект |